Змістовий
модуль 2. Навчання мовлення. Урок англійської мови в початковій школі.
КАРТКА
САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ № 9
Тема. Складання
конспекту уроку англійської мови в початковій школі.
Мета. Формувати уявлення
студентів про процедуру планування уроку англійської мови в початковій школі,
формувати вміння студентів методично правильно оформлювати план-конспект уроку
англійської мови; розвивати довільну
увагу, логічне мислення; виховувати культуру інтелектуальної праці.
Література.
1. Методика
викладання іноземних мов у середніх навчальних закладах. С. Ю. Ніколаєва. – К. : Ленвіт, 2002.
2. Несвіт А.
Англійська мова, 2 клас. – К., 2012. – 160 с.
3.
Роман С.В. Методика навчання англійської мови у початковій школі. – К.: Ленвіт,
2009. – с.164-165.
Завдання
до самостійної роботи № 9
1.
Визначити тему уроку за своїм варіантом (номер у списку групи).
№
|
Сторінки
|
Тема
|
1
|
с.12-13
|
Моя сім’я
|
2
|
с.14-15
|
Мої бабуся та дідусь
|
3
|
с.16-17
|
У моїй родині
|
4
|
с.18-19
|
Прикметники
|
5
|
с.26-27
|
Давай пограємось
|
6
|
с.28-29
|
Іграшки
|
7
|
с.30-31
|
Що вміють іграшки? Дієслова
|
8
|
с.32-33
|
Моє хобі. Прикметники
|
9
|
с.34-35
|
Улюблені заняття вихідного дня
|
10
|
с.36-37
|
Я люблю спорт
|
11
|
с.38-39
|
Що я роблю в неділю
|
12
|
с.44-45
|
Моє обличчя
|
13
|
с.46-47
|
Частини тіла
|
14
|
с.48-49
|
Зовнішність. Прикметники
|
15
|
с. 50-51
|
Я можу…(дієслова)
|
16
|
с.52 -53
|
Одяг
|
17
|
с.54-55
|
Одяг
|
18
|
с.64-65
|
Погода
|
19
|
с. 66-67
|
Місяці
|
20
|
с.68 -69
|
Зимовий одяг
|
21
|
с.76 -77
|
На морі
|
22
|
с.78 -79
|
Фрукти
|
23
|
с.84 -85
|
Домашні улюбленці
|
24
|
с.86 -87
|
Я доглядаю за своїм улюбленцем
|
25
|
с.88 -89
|
Свійські тварини
|
26
|
с. 92 -93
|
Дикі тварини
|
27
|
с.106-107
|
Підготовка до свята
|
28
|
с.108-109
|
Свята
|
29
|
с.112-113
|
Великдень
|
30
|
с.126-127
|
Шкільні предмети
|
31
|
с.130-131
|
Моя класна кімната
|
32
|
с.134-135
|
Урок англійської мови
|
2.
Сформулювати практичні задачі уроку, спираючись на наступні приклади (кількість задач в одному уроці від 2 до 4):
1. Ознайомити учнів з лексичними одиницями (перелік ЛО) і навчити оперувати
ними у мовленні на рівні фрази в ситуації ... (в лексичних іграх) тощо.
2. Закріпити вживання лексичних одиниць ... в мовленні учнів на рівні
фрази.
3. Ознайомити з новою граматичною структурою... і автоматизувати дії учнів
з цією структурою на рівні фрази (надфразової єдності) в ситуації...
4. Навчити учнів драматизації діалогу-зразка (назва діалогу).
5. Навчити (вчити) учнів модифікації діалогу-зразка в ситуації... .
6. Навчити учнів мовленнєвої взаємодії в діалозі етикетного характеру в
ситуації... (наприклад «Знайомство в міжнародному дитячому таборі») з
використанням формул мовленнєвого етикету (вказати формули, наприклад How
do you do?
How are you?
Fine, thank you.)... і застосуванням прийому «шеренги, що рухаються».
7. Навчити (вчити) учнів мовленнєвій взаємодії в ситуації «У кафе» з опорою
на меню та структурно-мовленнєву схему.
8. Навчити (вчити) учнів розповідати про свою родину з опорою ... (на
малюнок, фото або схему родинного дерева).
9. Навчити (вчити) учнів описувати свою квартиру з опорою... (на план або
малюнок, структурно-мовленнєву схему тощо).
10. Навчити виразно читати текст вірша... з використанням різного темпу і
ритму.
11. Навчити читати вголос текст... з опорою на його звукозапис.
12. Навчити читати діалог... за ролями.
13. Навчити (вчити) читати текст про себе з вилученням основної інформації.
14. Навчити (вчити) складати лист до англомовного ровесника за зразком.
3. Сформулювати мету уроку з опорою на наступні приклади завдань.
Приклади завдань уроку
іноземної мови
Приклади
освітніх завдань
1. Формувати первинне уявлення учнів про звукову систему англійської мови і
про транскрипцію як засіб фонетичного вправляння.
2. Ознайомити учнів у формі гри з деякими фактами британської культури.
3. Сформувати поняття про стереотипи мовленнєвої і не мовленнєвої поведінки
британських ровесників у ситуації «Знайомство», що моделюється на уроці.
4. Залучати учнів до діалогу культур.
5. Розвивати філологічний кругозір учнів.
6. Вчити учнів працювати з підручником і робочим зошитом.
7. Вчити учнів працювати самостійно над завданням-проектом.
8. Вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по комунікації в малих
групах (в парах).
Приклади
розвивальних завдань
1. Розвивати фонематичний (інтонаційний) слух учнів, здатність до імітації.
2. Стимулювати комунікативну мотивацію шляхом вказання на сферу вживання нової
лексики.
3. Розвивати логічне мислення, здатність до здогадки.
4. Розвивати довготривалу і оперативну пам'ять.
5. Розвивати мовну здогадку, вміння порівнювати, узагальнювати явища, що
вивчаються, робити власні висновки.
6. Розвивати слухову пам'ять.
7. Стимулювати пізнавально-комунікативну (естетичну) мотивацію.
8. Розвивати кмітливість, логічне мислення і мовленнєву реакцію.
9. Розвивати зорову пам'ять, довільну (мимовільну) увагу, творчу уяву, образне мислення.
Приклади
виховних завдань
1. Сприяти соціалізації дітей в ході навчання мовленнєвої взаємодії в парах,
малих групах, командах.
2. Виховувати культуру спілкування і колективної співпраці.
3. Прищеплювати почуття поваги до народу-носія англійської мови, позитивне
ставлення до його культури.
4. Стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
5. Виховувати почуття самоповаги дитини і поваги до інших.
6. Формувати позитивні риси характеру: допитливість, наполегливість у
подоланні труднощів, доброзичливість, чемність, готовність до добрих вчинків,
активність, працьовитість.
7. Виховувати культуру інтелектуальної праці.
4. Визначити тип уроку з
опорою на схему в конспекті лекції.
5. Скласти план уроку з опорою на схему композиції уроку
англійської мови
КОМПОЗИЦІЯ УРОКУ
АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
І. Початок уроку.
1. Організація
початку уроку.
2.
Мовленнєва/фонетична зарядка.
3. Ознайомлення з перспективою уроку
Це пояснення того, чим учні будуть займатися на уроці і для чого це їм потрібно. Перспектива може бути ігровою чи комунікативною.
Наприклад, треба вивчити нові слова з теми «Тварини», щоб здійснити подорож англійським зоопарком і допомогти вилікувати хворих звірят (ігрова перспектива). Чи необхідно навчитися писати листівку, щоб привітати друга-британця зі святом (комунікативна перспектива).
ІІ. Основна частина уроку.
Зміст основної частини уроку залежить від поставлених практичних задач.
Дивись Послідовність реалізації практичних задач Роман С.В. Методика навчання
англійської мови у початковій школі. – К.: Ленвіт, 2009. – с.164-169.
|
Практична задача
№1. Закріпити...
1.1.
Постановка задачі, виклик інтересу.
1.2.
1.3.
1.4.
1.5.
Підсумок задачі.
Практична задача
№2. Ознайомити...
2.1. Постановка задачі, виклик
інтересу.
2.2.
2.3.
2.4. Підсумок задачі.
Практична задача
№3. Організувати...
3.1. Постановка задачі, виклик
інтересу.
3.2.
3.3.
3.4. Підсумок задачі.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Повідомлення
домашнього завдання. Інструктаж до його виконання.
2. Підбиття
підсумків уроку.
3. Оцінювання.
6. Скласти розгорнутий план-конспект уроку (дивись
приклади нижче).
WINTER CLOTHES
(3 клас)
План-конспект уроку
Підготувала
студентка 32-Ш групи
Євсюкова Марина
Методист: Завгородня Н.В.
Тема: Зимовий одяг
Практичні задачі:
1. Повторити ЛО з теми «Одяг» та закріпити їх вживання у мовленні учнів на
рівні речення.
2. Ввести нові ЛО з теми «Зимовий одяг»: a pair of skates, ski, skate,
put on, a scarf, a cap, a mitten, a pair of skis, a jacket, pants, a pair
of boots. Здійснити
їх первинне закріплення у мовленні учнів.
3. Організувати тренування учнів в оперуванні граматичними структурами у
мовленні What is he
wearing? He is wearing …
Мета: освітня – вчити мовленнєвій взаємодії з партнерами по комунікації, вчити
працювати з підручником та робочим зошитом; розвиваюча – розвивати зорову
пам’ять, увагу, слуховий самоконтроль, мовленнєву реакцію, чіткість та ясність
вимови; виховна – виховувати культуру спілкування, стимулювати і підтримувати
інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: Карп’юк О. Англійська мова, 3 кл.: Підручник. – К.: Навчальна книга, 2003.
– С. 81-83; слайди комп’ютерної презентації, зображення сніговика,
індивідуальні картки, роздатковий матеріал.
Тип уроку: урок, спрямований на формування мовленнєвих навичок користування мовним
матеріалом.
Хід уроку
I.
Початок уроку.
1.
Організація початку уроку.
T: Good morning! Sit down, please. I’m glad to see you! Are you ready for the lesson?
P: Yes, we are.
2.
Фонетична зарядка.
T: Today we continue to talk about clothes. But first we talk about
Mister Tongue. Children, Mr. Tongue – це Містер Язик.
Він дуже добре відсвяткував різдвяні свята, було весело. А тепер йому потрібно
прибратися в будиночку: вибити диван і подушки. Давайте йому допоможемо.
Починаємо вибивати: [d]-[t]; провітримо кімнату – дихання. Mr. Tongue згадав, що в нього
немає меду до чаю, він згадав про бджілку, але так як був вечір, прилетів
комарик – [zzz]. Давайте проженемо
його
( [fff] хлопки в долоні). Раптом Mr. Tongue почув звук – це була бджілка. Він відкрив зубки і вилетів за медом ( [ðð] міжзубний). Він виглянув у віконце (О-о-о). Приїхали гості – Good morning! Привітаємо гостей:
( [fff] хлопки в долоні). Раптом Mr. Tongue почув звук – це була бджілка. Він відкрив зубки і вилетів за медом ( [ðð] міжзубний). Він виглянув у віконце (О-о-о). Приїхали гості – Good morning! Привітаємо гостей:
Good morning! Good morning!
Good morning to you!
Good morning! Good morning!
I’m glad to see you!
3.
Ознайомлення з комунікативною перспективою уроку.
T: What season is it now?
P: It’s winter now.
T: What month is it now?
P: It’s January now.
T: You are right. Зима – це прекрасна пора
року. Коли випадає сніг, діти дуже люблять грати на вулиці. Особливо вони
люблять ліпити сніговиків. До нас завітав наш британський друг Mr.Snowman.
Він познайомить
вас із зимовими розвагами, теплим одягом, який потрібно носити взимку.
II.
Основна частина.
Задача 1. Повторити ЛО з теми «Одяг» та закріпити їх
вживання у мовленні на рівні речення.
1.1.Постановка задачі, виклик
потреби та інтересу.
T:
Snowman знає, що на минулому
уроці ви вивчили назви одягу англійською мовою. Він хоче дізнатись, який одяг
ви вже знаєте і підготував вам завдання.
1.2.Фронтальна бесіда за
слайдами презентації.
T: What is it?
P: It is a shirt, a coat, a dress, a skirt, a suit.
T: Well done!
1.3.Odd word out.
T:
Look! На екрані зображені рядки слів з
теми «Одяг». У кожному рядку є зайве слово. Ваше завдання знайти це слово.
Read. Прочитати перший рядок … . What is the odd one out?
Trousers blouse apple suit
Skirt teacher dress coat
Shoes shirt hat fox
1.4.Бесіда за малюнками.
T:
Look! You can see a little girl. What is she wearing?
P: She is wearing a dress.
T: Look at this boy. What is he
wearing?
P: He is wearing a suit.
T: Look! You can see a schoolgirl. What is she wearing?
P: She is wearing a blouse and a skirt.
T: Very well!
1.5.Робота з індивідуальними
картками.
Т: Сніговик підготував для деяких учнів індивідуальні картки. У картках
подані слова з теми «Одяг», але в них пропущені літери. Вам треба вставити
пропущені літери.
CARD
NAME _________________________
Вставте пропущені букви у назвах одягу.
co..t
bl..use
ski..t
tro..se..s su..t clot..es
dre..s
s..oes shir..
1.6.Підсумок задачі.
Т: Сніговик дуже задоволений вашою роботою. Він побачив, що ви гарно
вивчили слова
та готові познайомитися з новими.
Задача 2. Ввести нові ЛО з теми
«Зимовий одяг»: a pair of skates, ski, skate,
put on, a scarf, a cap, a mitten, a pair of skis, a jacket, pants, a pair
of boots. Здійснити їх первинне
закріплення у мовленні учнів.
2.1.Постановка задачі,
виклик інтересу.
Т: Зараз на вулиці холодно, мороз щипає за щічки, холодний вітер ніби продуває
наскрізь. Наш британський друг хоче познайомити вас з новими словами – назвами
зимового одягу.
2.2.Введення нових ЛО.
Т: Let’s look at the pictures at page 81. We can see
winter clothes here. We can see a pair of skates/ skis … Учні
повторюють за вчителем назви одягу.
Т: Point to the pair of skates/skis …
2.3.Перевірка розуміння
лексики.
Т: Snowman передав вам цікаві
завдання на листочках. Він склав віршик і пропонує нам його прочитати. Але
спочатку виконаємо перше завдання.
1) Match.
У рядочок написані назви зимового одягу, а нижче
розміщені малюнки. Сполучіть малюнок з його назвою.
cap sweater scarf jacket mittens
2) T: Look and listen.
Read
and translate one by one.
Repeat
after me.
WHAT ARE YOU WEARING?
What
are you wearing on your head?
What are you wearing when it’s cold?
A
cap.
Mittens.
What
are you wearing on your head?
What are you wearing when it’s cold?
A
scarf.
Pants.
A
cap and a scarf,
Mittens and pants,
A
scarf and a cap. Pants
and mittens.
What
are you wearing on your feet?
What are you wearing when it’s cold?
Shoes.
A sweater.
What
are you wearing on your feet?
What are you wearing when it’s cold?
Boots.
A jacket.
Shoes
and boots,
A sweater and a jacket,
Boots
and shoes.
A jacket and a sweater.
2.4.Фізкультхвилинка.
T:
Are you tired? Have a rest!
Up!
Down! On!
Stand
up,
Hands
up,
Hands
down.
Sit
down!
Stand
up and look around,
Shake
your head and turn around.
Stamp
your feet upon the ground,
Clap
your hands and then sit down!
2.5.Підсумок задачі.
Т:
Snowman дуже радий, що потрапив
до вас на урок. Йому сподобалось з вами працювати. Але йому вже час іти. У
вашому класі уже тепло і він може розтанути. Say: “Good bye, Snowman!”
Задача 3. Організувати
тренування учнів в оперуванні граматичними структурами у мовленні What is he wearing? He is wearing …
3.1.Постановка задачі,
виклик інтересу.
Т:
Ми з вами продовжуємо працювати. Ви вже знаєте багато нових слів і ми зможемо
поговорити з вами чим можна зайняти взимку вільний час та як потрібно
одягатися.
3.2.Робота за підручником.
Читання діалогу (ех 2).
Т:
Look at page 81, exercise 2(a). You can see boys. This
is Nick and this is Bill. Look and listen to the dialogue. Read and translate.
Look
at the picture (b) at page 82. These are Bill and his mother. Look and listen.
Read and translate.
Look
at picture (c). You can see Bill. Look and listen. Read and translate. OK.
3.3.Тренування вживання
граматичних структур, ех 3.
Т: Біл так поспішав до Ніка, Що ледь не вискочив
на вулицю роздягнений, а там холодно. Давайте обговоримо, що Біл одягнув, а що
– ні. Look at Bill. Then ask and answer. Repeat after me.
What
is he wearing on his head?
He
is wearing a cap on his head.
T:
Well done!
3.4.Підсумок задачі.
Т:
Чи зможете ви тепер запитати як одягнена та чи інша людина?
Р:
Так.
Т:
Як запитати про це?
Р:
What is he wearing?
Т:
Яку відповідь ми даємо?
Р:
He is wearing…
III. Заключна частина.
1. Повідомлення домашнього
завдання, інструктаж до його виконання.
2. Підведення підсумків
уроку у формі фронтальної бесіди.
Т:
Які нові слова вивчили?
Яке питання навчились задавати?
We
have done much work today. You are good pupils. Your marks are …
The
lesson is over. Good bye!
ANIMALS
(3 клас)
План-конспект уроку
Підготувала
студентка 32-Ш групи
Росинська Софія
Методист: Завгородня Н.В.
Тема. Тварини
Практичні задачі.
1. Активізувати лексичні одиниці з теми « Animals »у мовленні учнів.
2. Організувати тренування вживання лексичних одиниць з теми «Тварини. Частини
тіла» в мовленні учнів на рівні над фразової єдності.
Мета:
- освітня – вчити учнів працювати з
підручником, правильно вимовляти нові слова; стимулювати комунікативну
пізнавальну діяльність дітей;
-
розвивальна - розвивати мовленнєві навички, фонематичній
слух, пам’ять, навички артикуляції;
-
виховна – виховувати інтерес до
вивчення англійської мови, повагу до вчителя, любов до тварин.
Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих умінь
Обладнання: плакат « Zoo », плакат з текстом вірша для фонетичної розминки, їжа для тварин,
картки для розподілу тварин, плакат «
Їжа», схема для опису тварин, картки з зображенням тварин, схема частин тіла
тварин.
Хід уроку
I. Початок уроку
1.
Організація початку уроку
T: Stand up!
Good morning, children!
P: Good morning.
T: Sit down, please. My name is Sofia Igorivna. I am your teacher at
this lesson.
How are you?
P: We are fine. Thank you.
2.
Фонетична зарядка
T: Look and listen.
What is this rhyme about? Про ще цей вірш?
“ Where Does the Bear Live? ”
Oh, where? Oh, where does the
bear live?
Oh, where? Oh, where does it
live?
The bear lives in the forest.
The bear lives in the forest.
The bear lives in the forest.
That`s where it lives.
P: It is about the bear.
T: Where does the bear live?
P: The bear lives in the forest.
T: All together.
Only boys.
Only girls.
3.
Ознайомлення з комунікативною перспективою.
T: We will go to the magic zoo. English zoo.
Ми завітаємо до
чарівного зоопарку. Англійського зоопарку.
T: Everybody in the zoo speaks English.
Всі в зоопарку
розмовляють англійською мовою.
А щоб продовжувати подорожувати
зоопарком, потрібно навчитися розповідати англійською мовою про тварин, який
вони мають вигляд, де живуть.
II. Основна частина
Задача 1. Активізувати лексичні
одиниці з теми « Animals
»у мовленні учнів.
1.1.Постановка задачі
T: Look! У нашому зоопарку переплуталися всі тварини, вони повтікали зі своїх
кліток. Щоб продовжувати подорожувати далі по зоопарку, потрібно повернути всіх тварин на свої місця. Let`s help.
P: Yes.
1.2. Розподіл тварин за
категоріями
T: У вас у кожного на парті лежать аркуші, де
переплуталися тварини.
What
animals can you see?
Яких тварин ви бачите?
T:
У своїх зошитах запишіть куди відносяться тварини. Вони
можуть мешкати у лісі або у джунглях чи на фермі.
T: Open your copybooks.
Відкрийте
свої зошити.
T: Запишіть число, класна робота.
Розділіть сторінку
свого зошита на 2 колонки. Перша колонка forest, друга farm. Запишіть тільки назви тварин до відповідної колонки.
T: Let`s check.
Давайте перевіримо.
Подивіться на
зразок, як потрібно дати відповідь.
А bear lives in a forest.
А cow lives on a farm.
T: Well done!
1.3.Гра « Сніданок у зоопарку»
The animals are hungry. Тварини зголодніли.
Let`s feed them. Давайте погодуємо їх.
What do they like to eat? Що вони люблять їсти.
meat - м’ясо
fruit - фрукти
vegetable - овочі
leaves - листя
grass - трава
corn - кукурудза
honey - мед
fish - риба
bones – кістки
T: All together.
Only boys.
Only girls.
T: What does the bear like to eat?
P: It likes honey.
T: What does the horse like to
eat?
P: It likes corn
.
T: What does the crocodile like to eat?
P: It likes fish.
T: What does the elephant like to eat?
P: It likes grass.
T: What does the hippo like to eat?
P: It likes grass.
T: What does the monkey like to eat?
P: It likes fruit.
T: What does the dog like to eat?
P: It likes bones.
T: What does the rabbit like to eat?
P: It likes vegetables.
T: What does the wolf like to eat?
P: It likes meat.
1.4.Гра «Guess
the animal»
T: Зараз спробуємо вгадати за описом, де знаходиться певна тварина. Для цього
потрібно розділитися на 2 команди. Кожній команді даються описи тварин. Вам
потрібно з’ясувати, що це за тварина, вийти прочитати опис кожної тварини по
черзі, а протилежна команда повинна вгадати, що це за тварина і показати
її у зоопарку.
P: It has got
strong legs and
a tail. It is grey.
P: It is a wolf.
P: It has got four short legs and
a long tail. It has got a big mouth. It
is green.
P: It is a crocodile.
P: It has got long legs, a long neck and a tail. It is a brown or black,
grey or white.
P: It is a horse.
P: It has got short legs, ears and a tail. It is grey or brown.
P: It is a hippo.
P: It has got long legs, a short tail, long ears. It is grey and white.
P: It is a rabbit.
P: It has got a lot of hair on his body. It has got a short tail. It is
brown. It is fat.
P: It is a bear.
1.5.Підсумок задачі
1.6.Фізхвилинка
T: Listen and repeat
We are in the zoo. Listen and
act.
We are ducks. We are walking
now.
We are snakes. We are moving
now.
We are monkeys. We are jumping
now.
We are rabbits. We are hopping now.
We are wolves. We are running
now.
We are bears. We are eating
honey now.
Задача 2. Організувати тренування вживання лексичних одиниць з теми «Тварини.
Частини тіла» в мовленні учнів на рівні над фразової єдності.
2.1.Постановка задачі,
виклик інтересу
T:
Ви були коли-небудь у зоопарку?
P: Так.
T: Ви бачили, що біля кожної тваринки є її опис?
P: Так.
Т: Зараз ми спробуємо описати тварин та пограємо в гру «Екскурсія до
зоопарку».
2.2.Matching ( p. 130,
Ex. 3)
T: Open the books. Look at the page 130, Ex. 3
T: Read and guess. Прочитати і вгадати.
( Учні читають ланцюжком по реченню
і одразу перекладають)
2.3.Рольова гра « Екскурсія
по зоопарку»
T: А хто з вас хоче спробувати себе у ролі гіда?
Користуючись
схемою зробіть опис обраної тварини за карткою. А решта
повинні уважно
слухати, щоб вгадати про яку тварину йде мова.
It lives in…
It is … ( colour )
It has got …
It eats …
P: It lives in the jungle. It is grey. It has got four big legs, a long
tail and a nose, and
big ears.
P: This is an elephant.
P: It lives in the forest. It is red. It has got a beautiful long tail.
P: This is a fox.
P: It lives in rivers in hot countries. It is grey. It has got a small
tail and ears and four short legs.
P: This is a hippo.
P: It lives on farms or in houses. It is black or white, grey or red. It
has got short ears and a long tail. It likes milk.
P: This is a cat.
2.4.Підсумок задачі
T:
Отже, ми з вами навчилися самостійно описувати тварин
англійською мовою.
III. Заключна частина
1.
Підсумок уроку
T: Where have we been today? Де ми сьогодні побували?
P: In the zoo.
T: What animals have we seen? Яких тварин
побачили?
P: We have seen a bear, crocodile, elephant, giraffe, wolf, hippo,
monkey, dog, cat.
T: How did we help in the zoo? Як ми допомагали у
зоопарку?
P: We fed animals.
T: What do the animals eat? Чим годували тварин?
P: They eat meat, fish, vegetable, leaves, grass, corn, bones, honey,
fruit.
T:
Тепер можемо сміливо вирушати у подорож до англійського зоопарку.
2.
Домашнє завдання
T:
Відкрийте свої щоденники і запишіть домашнє завдання p. 130, Ex.
4
Потрібно за зразком скласти опис
до кожного малюнку.
3. Оцінювання
No comments:
Post a Comment